Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

Drevernoje palydėjome vasarą

Drevernos šventėje

 

     Išradingoje vasaros palydos šventėje Drevernoje, kuri turi gražias, įspūdingas savo krašto tradicijas, dreverniškių Akvilės ir Prano Januškų pakviesti, dalyvavome šunų parodomojoje programoje.  Išstatinėjome Šveicarų Baltuosius ir Rytų Europos aviganius.

 

     Parodomosios programos metu demonstravome grupinį šunų pasirodymą jų valdymo elementus. Tikslas – žmonėms parodyti, kaip išmokyti mūsų augintiniai, jų reakcija į pašalinius žmones masinių renginių metu. Dresūros pratimai buvo iš IPO (tarptautinės šunų dresavimo programos). Dalyvavo Šveicarų Baltieji aviganiai (ŠBA) IRRA IŠ GARGŽDŲ, su savininke Zita Dargviliene, IDDA IŠ GARGŽDŲ, su savininke Akvile Januškiene, Rytų Europos aviganiai (REA) GLORIA RUS SANDARS (veislynas „Vilkmedis“) su savininku Virgeniu Dargvilu, UNNA IŠ GARGŽDŲ su savininku Pranu Januška, BRAITAS IR NEGGI IŠ GARGŽDŲ su savininku Kęstučiu Petrausku.

 

     Džiaugiamės savo augintinų gražiu, nepriekaištingu darbu, draugiškumu svetimiems žmonėms. Tai parodymas šventės dalyviams, kad mūsų artimieji draugai yra geros psichikos, paklusnūs, nepavojingi, leidžiantys bendrauti su jais (leisti paglostyti, reikšti džiaugsmą ir abipusį pasitikėjimą). Šiuo bendravimu labai džiaugėsi vaikai.

 

     Akvilės ir Prano Januškų iniciatyva įsteigtas šunininkų žiūrovų simpatijos prizas įteiktas Teresei Mažeikienei . Džiaugėmės šios solidaus amžiaus moters elegantiškais judesiais, puikia laikysena bei gražia apranga.

 

     Matėme, kad mūsų augintinių pasirodymas  sudomino,  suteikė džiaugsmo, Drevernos gyventojams.

Džiaugėmės ir mes galėdami prisidėti prie įspūdingos jų šventės. Likome dėkingi kultūros namų darbuotojai Vladai Karklienei už šventės organizavimą ir bendravimą su mumis.

 

Veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ savininkas – kinologas  Kęstas Petrauskas

   

Nuotraukos Gintarės Karabaitės 

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos