Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

Veislių pristatymas Kikoje 2010.09.18

Tariame Ačiū

 

Sveikintina „Kika“ administracijos iniciatyva leisti parodyti savo veislynų augintinius viešose vietose ir parduotuvėje, kur puikiai galima pabendrauti su žmonėmis, pasidalinti sukaupta patirtimi apie auginamas veisles, leisti pasidžiaugti mažuoju draugu – šunimi, vertinti jį kaip pasitikintį ir vaikus mylintį gyvūną.

 

Šia iniciatyva pasinaudojome ir mes, veislynų „VILKMEDIS“ savininkė Zita Dargvilienė, „PAMARIO VILKĖ“ savininkė Akvilė Januškienė ir „IŠ GARGŽDŲ“ savininkas Kęstutis Petrauskas, parodydami savo augintinius KIKA Parduotuvėje Klaipėdoje, prekybos centre „Banginis“. Savo pasitikėjimą žmonėmis demonstravo Šveicarų baltoji aviganė IDDA IŠ GARGŽDŲ ir Rytų Europos aviganė UNNA IŠ GARGŽDŲ – veislynas „PAMARIO VILKĖ“, veislyno „VILKMEDIS“ atstovė Rytų Europos aviganė GLORIA RUS SANDARS, bei „IŠ GARGŽDŲ“ veislyno Rytų Europos aviganis BRAIT.

 

Džiaugėmės vaikų iniciatyva ir noru pabendrauti su mūsų palydovais – šunimis. Vaikų ir šunų prisilietimai ir paglostymai buvo abipusiai draugiški. Malonu buvo stebėti, kaip vaikai džiaugsmingai išreiškia savo emocijas gyvūnui, kaip drąsiai ir pasitikinčiai bendrauja su juo. Stebino ir tėvų pasitikėjimas mūsų šunimis ir nebuvo nei vieno tėvelio, kuri būtų draudęs vaikui prieiti ir pasidžiaugti mažuoju draugu. Bučiniai džiugino ir tėvelius.

 

Bendraudami supažindinome su šių veislių kilme, paskirtimi, būdingais ir išskirtiniais jų charakterio bruožais, atsakėme į klausimus.

Manome , kad šioje priemonėje buvo abipusė nauda ir lankytojams ir mums.

 

Draugišką ir vieningą Ačiū tariame KIKOS vadovybei.

 

Veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ savininkas – kinologas  Kęstas Petrauskas

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos