Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

Šventė Gargžduose, gyvūnų globos dienai paminėti

Ar galima paglostyti ?

„Mars Lietuva“ organizuotoje šventėje Gargžduose kartu su gyvūnų globos namais „5 pėdutės“, kinologinės veiklos klubu „Grobis“ iš Kretingos, kitais gyvūnų specialistais dalyvavo ir mūsų augintiniai:

REA (Rytų Europos aviganiai) NATTAS IŠ GARGŽDŲ ir GLORIA RUS SANDARS iš veislyno „Vilkmedis“, savininkė Zita Dargvilienė, REA (Rytų Europos aviganis) UNNA IŠ GARGŽDŲ ir ŠBA (Šveicarų baltas aviganis) IDDA IŠ GARGŽDŲ  iš veislyno „ Pamario Vilkė“, savininkė Akvilė Januškienė, REA (Rytų Europos aviganiai) BRAIT ir PEKKA IŠ GARGŽDŲ, ŠBA (Šveicarų baltas aviganis) EMMA IŠ GARGŽDŲ, savininkas Kęstutis Petrauskas.

 

Renginys buvo skirtas Pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti.

Šventės metu bendravome su jos dalyviais, atsakinėjome į gausius klausimus apie mūsų auginamas veisles, džiaugėmės puikiai organizuotomis priemonėmis: vaikų piešinių konkursu, įvairiomis viktorinomis, konkursais, Kretingos kinologinės veiklos klubo „Grobis“, vadovaujamos kinologo Giedriaus Gumuliausko,  pasirodymu .

 

Buvome pasiruošę parodyti ir savo augintinių darbą, tačiau negavę leidimo nepasirodėme. Manome , kad šventės dalyviams būtų įdomu pamatyti, kaip dirba mūsų šunų grupė, atliekame grupinius dresūros bei pavienius elementus.

 

Tačiau nudžiugino žmonių smalsumas, o ypač vaikų, kurie bendravo su mūsų mažaisiais draugais, negalėjo praeiti pro šalį vis kreipdamiesi: „Ar galima paglostyti ?“. Leidus – džiaugėsi pasitikėdami, švelniai, pagarbiai. Mums buvo malonu tai stebėti, džiaugtis kartu su vaikais.

 

Gražu, kad tokios šventės būtų ne tik proginės ir retos, bet turėtų savas tradicijas, būtų rengiamos gyvenvietėse ir kitur. Tokie susitikimai daugiau mus suartintų, geriau pažintume savo artimus mažuosius draugus.

 

Veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ savininkas – kinologas  Kęstas Petrauskas

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos