Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

Seminaras „BAT – šunų elgesio problemų korekcijos metodas“

Žmogaus prigimtis reikalauja pastoviai tobulėti - siekti žinių. Šio ,,peno” siekdami ir mes, bičiulių ratas: veislyno “VILKMEDIS” , ,,IŠ GARGŽDŲ“ ir “PAMARIO VILKĖ” savininkai Zita ir Virgenis Dargvilai, Adelė ir Kęstutis Petrauskai, bei Pranas Januškas, 60 narių grupės sudėtyje išklausėme labai naudingą teorijos ir praktinės veiklos kursą - BAT – šunų elgesio korekcijos metodą, kurį vedė žinoma šunų psichologijos žinovė iš JAV daktarė GRISHA STEWART.

Grisha yra sertifikuota kaip trenerė CPDT asociacijoje ir Karen Pryor akademijoje. Tai dvi žymiausios pasaulinio lygio organizacijos, paruošiančios ir atestuojančios stipriausius šunų elgsenos ir dresūros specialistus. Ji turi matematikos magistro išsilavinimą, o šiuo metu analizuoja savo elgesio keitimo metodo - BAT - taikymą žmonėms studijuodama psichologijos mokslą.

Programos temos buvo:

* BAT apžvalga
* Kūno kalba
* BAT  reaktyviems šunims
* Kitos elgsenos

Puikioje KIKA teritorijos bazėje ne tik,,sėmėmės “žinių, bet turėjome sąlygas grožėtis aplinka:   teritorijoje esančia augmenija, išskirtiniais retais gyvūnais ir paukščių įsimintinu grožiu, pabendrauti su bendaminčiais, pasidžiaugti puikiai organizuotu seminaru.

Geras programos paskirstymas - teorijos ryšys su praktine veikla, leido gerai suprasti dėstomos programos esmę reikalingą šunų elgesio korekcijos darbe, sustiprino mūsų turimas žinias, dalinai leido tiesiog  pasitikrinti savo turimą žinių bagažą, naudojamą praktiniame šunų mokyme.

Geriau suprasti lektorės kalbą padėjo puikus vertėjos darbas, pietų pertrauka buvo ,,vainikuota” puikiu mėsos kepsniu, todėl nekėlė niekam papildomų rupesčių, kas leido laisvai pailsėti, pabendrauti.

Seminarą papildė draugų Zitos ir Virgenio pakeistas namo grįžimo maršrutas, kur aplankėme Zyplių dvaro sodybą, grožėjomės lietuvių liaudies menininkų sukurtais darbais. Namo grįžome ,,pasikrovę” žiniomis ir puikiais įspūdžiais.

Seminarą organizavo dresūros mokyklos "Reksas" treneriai - Jonas Valančius ir Egidijus Brazys. Seminaro organizacinius ir finansinius klausimus stipriai spręsti padėjo UAB "Terra Animalis" ("Kika") bei jų platinamas produktas "Pro Plan". Informaciją apie renginį skleisti padėjo "Keturkojis.com" - portalas apie gyvūnus.

Dėkojame organizatoriams, kurie subūrė šio seminaro rėmėjus, suorganizavo puikų, mums reikalingą seminarą, “Kikos” vadybininkei Ivetai Šikšniuvienei už šeimininkės rūpestį ir žinoma vertėjai už puikų darbą.

Dalyvavusių vardu
Veislyno "Iš Gargždų" savininkas Kęstutis Petrauskas


Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos