Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

2017-04-10 PRISIMINIMŲ ĮAMŽINIMAS

 

                     P R I S I M I N I M Ų    Į A M Ž I N I M A S

Nepakartojamus prisiminimus palieka šeimyninis gyvenimas.  Kada sugebame jį sukurti įvairesnį, kūrybiškesnį, tvirtesnį, jokios šeimyninės audros ar kitos neviltys nepajėgs nugriauti ar išversti pastatyto pagrindo ar pasodinto medelio, kuris kartu auga ir šakojasi gražiu vainiku , stiprindamas savo šaknis tvirtesniam ir patikimam gyvenimui.

 Žmogus- kūrybinga būtybė: tereikia sugalvoti ir mintis įgyvendinti tikrovėje. O jos, kad ir po daugel metų išliks vertingu ir gražiu prisiminimu apie praeitą gyvenimą ne tik sau, bet džiaugtis turės kuo ir arimieji, ir draugai, ir pažystami, ir taip atsitiktinai pamatę ar išgirdę bendraminčiai.

 Gražų ir mums prisiminimą paliko, kur pasiūlymas buvo netikėtas ir savitai įdomus, kada Rūta ir Laurynas paprašė sudalyvauti mūsų augintiniams Rytų Europos aviganiui Brait ir baltajam šveicarų aviganiui Konanui jaunavedžių foto sesijoje. Mūsų čempionai šią pareigą įvykdė kilniai-suprato keliamą jiems rekalavimą. Didžiuojamės ir mes jaunavedžių džiaugsminga gyvenimo pradžia, jų grožiu, kūrybingumu, nuoširdumu, gražiu, supratingu elgesiu su palydovais foto sesijos metu, linkėdami kuo nuostabiausios sėkmės jų šeimyniniame gyvenime. Tegu šie du patikimi palydovai dar tvirčiau sustiprina žodžiais nenusakomą meilę vienas kitam, kuri  telydi tvirtais žingsniais visą gyvenimą, taip reikalingą kantrybę ir sėkmę. Visada primena gražias bendro gyvenimo akimirkas. Meilė  gyvūnams- didelė Gamtos dovana.

 Su linkėjimais pasidaliname ir foto sesijos nuotraukomis. Sėkmės ir Laimės Jaunavedžiams!!!

 

 

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos