Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

Parodos

     Liepos mėnesio pradžioje dalyvavome organizuotose Šilutės miesto šunų mylėtojų draugijos „HOBI“ , parodoje „Rusnės vasara 2010“  Rusnėje ir I – ojoje sertifikatinėje visų veislių „ Tauragės vasara 2010“ Tauragėje šunų parodose.

   Pažymėtina, kad parodose visi dalyvavę veislyno „Iš Gargždų“  šunys gavo įvertinimą „puikiai“. 

IRRA IŠ GARGŽDŲ su šeimininke Zita  Pagyrimo verta šveicarų baltoji aviganė IRRA IŠ GARGŽDŲ, savininkė Zita Dargvilienė, kuri dviejose parodose buvo nepralenkiama ir iškovojo visus laurus: tapo JN (jaunimo nugalėtoja), BOB (veislės nugalėtoja), iškovojo teisę dalyvauti jaunimo ir I FCI grupės BEST pasirodymuose. Tai gražios jaunos kalytės pergalės abiejose parodose. Abu teisėjai pažymėjo jos perspektyvią ateitį (teisėjai Wyacheslav Werbitskij – Baltarusija ir Aleksandr Soroko –Baltarusija.     IDDA IŠ GARGŽDŲ su šeimininke Akvile                                                             

  ŠBA (šveicarų baltoji aviganė) IDDA IŠ GARGŽDŲ atviroje klasėje iškovojo LT CAC (kandidatės į Lietuvos čempionus ) titulus, savininkė Akvilė Januškienė.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Turtingą parodų kraitį surinko ir veislyno Rytų Europos avigVeislynų konkursas 1 vietaaniai.

    

 

 Veislynų konkurse Rusnėje buvome antri, teisėja Rūta Merkevičienė, Tauragėje tapome konkurso nugalėtojais, teisėjas Aleksander Waszkowski (Lenkija).

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ULLO IŠ GARGŽDŲ ir AndriusVeislyno „IŠ GARGŽDŲ“ garbę gynė ULLO IŠ GARGŽDŲ, savininkas Andrius Leonauskas, kuris Tauragėje tapo JN (jaunimo nugalėtoju), čempionų klasės atstovas NATTAS IŠ GARGŽDŲ, savininkė Zita Dargvilienė, abi dienas iškovojęs LT CH ir N titulus. UNNA IŠ GARGŽDŲ, savininkė Akvilė Januškienė, kuri Rusnėje paskutinį kartą dalyvaudama jaunimo klasėje tapo JN (jaunimo nugalėtoja), o Tauragėje „pakilusi“ į vyresnę klasę – atvirą, neužleido pozicijų ir iškovojo LTCAC (kandidatės į Lietuvos čempionus) titulą.

 

 

NEGGI IŠ GARGŽDŲ Na ir vainikavusi visus REA (Rytų Europos aviganių) laurus čempionų klasės atstovė NEGGI IŠ GARGŽDŲ, savininkas Kęstutis Petrauskas abi dienas neaplenkiama buvo savo klasėje iškovojusi LT CH, N bei BOB (veislės nugalėtoja) titulus. Šios kalytės jau 15 ir 16 veislės nugalėtojos titulai. Ji pasižymėjo ir nepripažintų FCI veislių grupės BESTE, kuri dviejose parodose buvo neaplenkiama, iškovojo I – as vietas.

 

     Taip pat NEGGI IŠ GARGŽDŲ ir patinukas BRAIT, kuris jau turi titulą LT JCH (jaunimo čempionas) porų konkurse abiejose parodose buvo antri. Teisėjai Aurelija Tunkulienė ir Malgorzata Lorenc (Lenkija).

 

     Iškovotos taurės, rozetės, prizai liks prisiminimuose apie mūsų augintinių pasirodymus parodose, bei gražų mūsų bendravimą parodų metu, kuriose dalyvaujame šeimomis. Man lieka tarti nuoširdų padėkos žodį visiems už pergyvenimus, nuoširdžias emocijas ir padėkas vieni kitiems dalinantis džiaugsmu tarp savęs.

 

 Sėkmingų ateities startų!

 

 

 Veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ savininkas Kęstas Petrauskas

  

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos