Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

XIV sertifikatinė visų veislių šunų paroda Plungėje 2010m. gegužės 22 dieną ir sertifikatinė visų veislių šunų paroda (CAC), Klaipėdos r. Žibininkų km. gegužės 23 dieną

                                                                                                                                                

Gražų dviejų dienų išbandymą su savo augintiniais patyrėme šeštadienį  gegužės 22 dieną Plungėje ir sekmadienį gegužės 23 dieną Palangoje, dalyvaudami šunų parodose.

 

 

      Permainingi orai mūsų nelepino. Šeštadienį – karšta, sekančią dieną šalta ir drėgna.

     Tačiau išbandymą vainikavo gražios mūsų augintinių pergalės. Išstatinėjome Šveicarų Baltuosius aviganius (ŠBA) ir Rytų Europos  (REA) aviganius.

     Visi dalyviai, pirmą dieną jų buvo dvylika, o sekančią – vienuolika, gavo aukščiausią įvertinimą „puikiai“.

  

 

 

   Džiaugėmės ir individualiomis jų pergalėmis. Pirmą dieną ją vainikavo ŠBA LEGGI IŠ GARGŽDŲ - savininkė Dangyra. Kurios augintinė neatidavė nei vieno titulo savo konkurentams ir buvo apdovanota  LT CAC (kandidatas į Lietuvos čempionus), N (parodos nugalėtojas), BOB (veislės nugalėtojas) titulais. Taip pat ji baigė vykdyti Lietuvos čempiono titului (LTCH) gauti reikalavimus. Prie pergalės džiaugsmo prisidėjome visi, o ypatingai mažoji dukrelė Viltė, sesuo Jurgita, bei vyras Šarūnas. Pergalė dar svaresnė, nes kovoje dėl prizų dalyvavo atstovai iš Suomijos bei Estijos.   

 

 

 Su džiaugsmu spaudėme dešinę Andriui, kuris dalyvaudamas pirmą kartą parodoje su REA ULLO  IŠ GARGŽDŲ tapo jaunimo nugalėtoju (JN), bei iškovojo teisę dalyvauti jaunimo klasės beste. Tai graži jo ir augintinio pergalė.

  

 

 

 

 

Neaplenkiama buvo ir REA FAIKKA IŠ GARGŽDŲ, kuri „susėmė“ visus galimus laurus parodoje – LT CAC, N, BOB, 0 FCI grupėje BEST – I pirmąją vietą. Nors šuns savininkas Alvydas ir tikėjosi pergalės, tačiau nešti prizus ir dovanas vienas nepajėgė, teko sūnui Vykintui ir mums padėti.

   

 

 

 

 

 

 

 Šiltomis emocijomis pasidalinome ir su Akvile bei Pranu, kurių augintinė REA UNNA IŠ Gargždų tapo JN (jaunimo klasės nugalėtoja).

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Sekančią dieną džiaugėmės gausia papildoma palaikymo komanda. ŠBA šeimininkė Irena su dukromis bei LENNI IŠ GARGŽDŲ, kuri savo grožiu džiugino ne vienoje parodoje, nors pati šį kartą ir nedalyvavo.  

Mažylis REA CIKKAS IŠ GARGŽDŲ, kuris atvyko ne tik socializuotis (priprasti prie būsimos aplinkos), bet „atsivežė“ ir šeimininkus Vidmantą ir Iloną, bei savo žaidimų dalyvius Jonuką ir Simoną, jautėsi kaip tikras „vyras“, tvirtos palaikymo komandos dalyvis ir jokie sunkumai nevargino. Aistė REA CINNOS IŠ GARGŽDŲ šeimininkė su broliu Arnu atvažiavo kartu su tėveliais pasimokyti darbo ringe, kad sugebėtų ją perduoti savo palydovei. Suprasdami savo augintinio pergalių svarbą REA ULLO IŠ GARGŽDŲ atlydėjo ir emocijas reiškė Andriaus tėvai Rima ir Rimvydas.    

 Šunų REA UNNA IŠ GARGŽDŲ ir ŠBA IDDA IŠ GARGŽDŲ šeimininkai Akvilė ir Pranas su trimis sūnumis turėjo kuo pasidžiaugti. Abi parodas dalyvės jaunimo klasėje tapo nugalėtojomis, iškovojo teisę dalyvauti jaunimo Beste, tuo pradžiugindamos savo šeimininkę gimtadienio proga. REA UNNA IŠ GARGŽDŲ padvigubino šį džiaugsmą baigusi vykdyti LTJCH (Lietuvos jaunimo čempiono) vardui gauti. O mes su pasveikinimais palinkėjome ir toliau entuziastingai siekti užsibrėžtų tikslų.   

  Su savo augintinių REA FAIKKA IŠ GARGŽDŲ ir ŠBA IVVA IŠ GARGŽDŲ gražiomis pergalėmis Vykintas sutiko savo aštuonioliktąjį gimtadienį. Mama Reda ir tėtis Alvydas kartu su bičiulių ratu jį pasveikino ir linkėjo sėkmingo mokyklos užbaigimo ir tolimesnių studijų.

 Čempionų klasėje neaplenkiami buvo REA LTJCH – CH NATTAS IŠ GARGŽDŲ, savininkė Zita, parodose iškovojo  LT CAC, N. 

Ir sesuo REA LT JCH – CH, LV CH NEGGI IŠ GARGŽDŲ, savininkas Kęstas, pastaroji iškovojo LT CAC, N, BOB, 0 FCI grupėje BEST – pirmą vietą, tai 14 – tas jos BOB.

 Autoriaus augintinis REA BRAIT iškovojo teisę tapti  Lietuvos jaunimo čempionu (LTJCH). Tai gražios jauno patinuko pergalės (jam 1 metai ir 1 mėnuo).

 Renkamą kolekciją iš parodų papildė veislyno „IŠ GARGŽDŲ“, savininkas Kęstas, iškovoti prizai. Porų konkurse, kur dalyvavo REA BRAIT ir NEGGI IŠ GARGŽDŲ Klaipėdoje iškovota penkta vieta ir veislynų konkurse su REA pirmą dieną buvome penkti, o antrą – pirmi.

  Padėkos žodžius tariame ringo teisėjai Nijolei Zenienei, kuri pasižymi ne tik objektyviu augintinių vertinimu ringe, bet ir savo turtinga patirtimi šunininkystėje per trumpą bendravimo ringe laiką sugeba duoti tikslius, reikšmingus ir mums reikalingus patarimus. Jie padeda tolimesniame mūsų darbe.

 

Džiaugiamės ne vien tik savo augintinių pergalėmis, bet ir puoselėjamomis bičiulių rate, tradicijomis.

 

  O draugams Nerijui su URRO IŠ GARGŽDŲ, Andriui su ULLO IŠ GARGŽDŲ, Virgeniui su NATTU IŠ GARGŽDŲ, Akvilei su UNNA IŠ GARGŽDŲ, Alvydui su FAIKKA IŠ GARGŽDŲ, gynusiems veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ vardą su savo Rytų Europos aviganiais, tariu nuoširdžiausią ačiū, linkėdamas kuo puikesnių tolimesnių parodų rezultatų. Tegul draugystė su mūsų augintiniais išlieka nepakartojamai įspūdinga.

 

 Veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ savininkas Kęstas Petrauskas

 
Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos