Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

XII-oji sertifikatinė visų veislių šunų paroda, Ukmergė, 2010 07 24d.

     Dvyliktoje sertifikatinėje visų veislių šunų parodoje Ukmergėje dalyvavo veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ išvesti šunys ŠBA (Šveicarų baltieji aviganiai) ir REA (Rytų Europos aviganiai).

 

     Pasiektais rezultatais gali didžiuotis savininkė Zita Dargvilienė, kurios ŠBA IRRA IŠ GARGŽDŲ tapo jaunimo klasės nugalėtoja ir tuo pačiu baigė vykdyti reikalavimus jaunimo čempiono (JCH) titului gauti Lietuvoje. Tai puiki jaunos kalytės pergalė, juolab, kad iš trijų dalyvavimų parodose, du kartus tapo veislės nugalėtoja (BOB).

 

     Neatsiliko ir Rytų Europos aviganis (REA) ULLO IŠ GARGŽDŲ), savininkas Andrius Leonauskas. Jis taip pat bus tituluotas LTJCH ( Lietuvos jaunimo čempiono) vardui gauti.

 

     Savininkės Akvilės Januškienės LTJCH (Lietuvos jaunimo čempionė) ŠBA IDDA IŠ GARGŽDŲ įvertinta LTCAC (kandidatė į Lietuvos čempionus) ketvirtą kartą, o LTJCH REA UNNA IŠ GARGŽDŲ – antrą kartą. Turėdamos ir BOB įvertinimus – pirmoji vieną, o antroji – du artėja prie Lietuvos čempiono titulo (LTCH) reikalavimų įvykdymo.

 

     Tai puikus augintinių veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ pasirodymas. Ne veltui pastovus savininkų darbas su savo augintiniais vainikuoja gražūs pasirodymai parodose.

 

     Tad sėkmės siekiant pergalių, įgyvendinant užsibrėžtus tikslus.

 

 

Veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ savininkas Kęstas Petrauskas

   

 

 

 

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos