Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

Tarptautinės šunų parodos Druskininkuose 2010m. rugpjūčio 6 – 7 dienomis.

     Abiejose parodose dalyvavę veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ šunys - ŠBA (Šveicarų baltieji aviganiai) ir REA (Rytų Europos aviganiai) buvo įvertinti „puikiai“.

     Rugpjūčio mėnesio 6 dieną parodoje „Dzūkijos vasara 2010“  ŠBA IRRA IŠ GARGŽDŲ, savininkė Zita Dargvilienė, tapo JN (jaunimo nugalėtoja) veislės nugalėtoja (BOB), taip pat iškovojo teisę dalyvauti dviejose BEST – jaunimo ir I – os grupės.

     Pereinamoje klasėje ŠBA IDDA IŠ GARGŽDŲ, savininkė Akvilė Januškienė, pereinamoje klasėje įvertinta LT CAC (kandidatė į Lietuvos čempionus).

     Šveicarų baltuosius aviganius vertino šios veislės atkūrimo Europoje pradininkų atstovė Barbara Muller iš Šveicarijos. Tai gražios mūsų baltukų pergalės.

     Rugpjūčio 7 dieną parodoje „Druskinikų mero taurė 2010“ abi ŠBA kalytės įvertintos LT CAC titulais. Taip jas įvertino teisėja iš Rusijos Tatjana Ivanova.

     Puikiu pasirodymu tarp Rytų Europos aviganių (REA) pasižymėjo UNNA IŠ GARGŽDŲ, savininkė Akvilė Januškienė, teisėjas iš Slovėnijos Blaž Kavčič pirmos dienos parodoje skyrė visus apdovanojimus šiai aviganei LTCAC (kandidatas į Lietuvos čempionus), N (nugalėtoja), BOB (veislės nugalėtoja), CACIB (kandidatas į tarptautinius grožio čempionus).

     Kalytė ir antrą dieną teisėjos iš Rusijos Liudmilos Krakovskajos buvo įvertinta LTCAC, N, BOB.

     Iškovotos rozetės, medaliai, taurės, prizai atsakas už įdėtą triūsą ir gražų pasirodymą tarptautinėje šunų parodoje šių veislių savininkams Zita Dargvilienei ir Akvilei Januškienei.

 

Veislyno „IŠ GARGŽDŲ“ savininkas Kęstas Petrauskas

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos