Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

VISŲ VEISLIŲ ŠUNŲ PARODOSE PLUNGĖJE IR KLAIPĖDOJE ( 2011.05. 21- 22 DIENOMIS )

Abiejose parodose puikiai pasirodė veislyno ,,Iš Gargždų " ir iš šio veislyno išvesti šunys. Plungės šunų mylėtojų klubo 15-oje visų veislių šunų parodoje dalyvavo šeši Rytų Europos aviganiai (REA). Visi dalyviai gavo įvertinimą PUIKIAI.

Titulus iškovojo:

Veislyno ,, Iš Gargždų" atviros klasės atstovas patinas LT JCH BRAIT - įvertintas LT CAC (kandidatas i Lietuvos čempionus), N (parodos nugalėtojas). Šiuo laimėjimu baigė vykdyti Lietuvos Čempiono vardui gauti reikalavimus.

Parodos debiutantė PEKKA IŠ GARGŽDŲ tęsdama savo giminės tradiciją  ,,pasiėmė" visus galimus parodoje iškovoti titulus - jaunimo klasėje tapo JN (jaunimo nugalėtoja), BOB (veislės nugalėtojas), grožio konkurse BEST 0 grupėje įvertinta PIRMA vieta. Džiugina FCI Nacionalinės  kategorijos ekspertės Livijos Zizevskės pasakyti žodžiai šios kalytės adresu, kad ji išskirtinai atitinka veislės standartą visais atžvilgiais. Tai puiki mano veislyno dalyvė turinti tolimesnę perspektyvą.

Nelengva šios veislės atstovams dalyvauti veislynų konkurse, bet ir čia KETVIRTOS vietos iškovota taurė papuoš iškovotų prizų kolekciją. Jos siekė PEKKA IŠ GARGŽDŲ, (sav. K.Petrauskas), LT JCH UNNA IŠ GARGŽDŲ (sav. Akvilė Januškienė ), CILLA IŠ GARGŽDŲ (sav. Eglė Stanevičienė), PEFFO IŠ GARGŽDŲ (sav. Valdas Žalpys), bei mažoji Goda Urbonaitė - būsima vedlė su kalyte MIDDA IŠ GARGŽDŲ.

Debiutantė vokiečių aviganė JUTTA IŠ GARGŽDŲ (sav. Evaldas Urbonas) mažylių klasėje įvertinta labai perspektyvi, teikia daug vilčių, juolab, kad jos savininkas Evaldas daug dėmesio skiria savo augintiniams. Ji pasirodė MAŽYLIŲ KLASĖS BESTE.

Parodos debiutantams Eglei ir Evaldui linkiu  kantrybės, pasitikėti savo augintiniais ir siekti gražių pergalių.

Klaipėdos m.medžioklinių - sportinių šunų klubo parodoje Eglės Stanevičienės REA augintinė CILLA IŠ GARGŽDŲ buvo neaplenkiama jaunimo klasėje. Pergalę vainikavo JN titulas, bei dalyvavimas Jaunimo klasės beste. Vokiečių aviganė JUTTA IŠ GARGŽDŲ pakartojo vakarykščius pasiekimus.

Pagirtinas Šveicarų Baltosios aviganės (ŠBA ) LT JCH IDDOS IŠ GARGŽDŲ (sav. Akvilė Januškienė) pasirodymas abiejose parodose, kur iškovojo visus titulus savo klasėje (LT CAC, N, BOB, teisę dalyvauti 1 gr.BESTE), bei baigtas reikalavimas Lietuvos čempiono (LT CH) vardui gauti. REA LT JCH UNNA IŠ GARGŽDŲ (sav. Akvilė Januškienė) Klaipėdos parodoje iškovoti visi galimi parodoje titulai (LT CAC, N, BOB 0 gr.BESTE), o taip pat baigtas LT CH vardui gauti.

Parodą taip pat vainikavo ketvirta vieta VEISLYNŲ konkurse, kurioje dalyvavo tie patys vedliai.

Parodos metu pažymėjome veislyno „Pamario Vilkė“ savininkės Akvilės Januškienės gimtadienį, skanūs šašlikai ir mūsų moterų paruošti patiekalai paįvairino ir praturtino mūsų laisvalaikį gamtoje. Laukiame kitų parodų.

Kinologas Kęstas Petrauskas

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos