Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

Tauragės šunų mylėtojų klubo ,,LOJA’’ parodoje (2011.07.16)

Daug gražių akimirkų patiriame dalyvaudami su savo augintiniais parodose. Tai savita kova, kuriose dalyvauja duetas ŽMOGUS + ŠUO, o kovos vieta RINGAS. Šiame pasirodyme atskleidžiama labai daug: anatominiai ir fiziologiniai šuns bruožai, jo sugebėjimas save parodyti, žmogaus ryšį su gyvūnu, dueto fizinį pasiruošimą ir visa tai turi parodyti per labai trumpą laiką. Vertintojas yra ekspertas - teisėjas. Tai savitos rūšies egzaminas.

Vokiečių aviganė  BERTA VILKO LEGENDA JAUNIMO klasėje FCI teisėjos Kornelijos Butrimovos įvertinta auksčiausiu ,,pažymiu” PUIKIAI, buvo TREČIA, nusileidusi atstovei iš Latvijos, kuri absoliuciai buvo nenugalima šioje veislėje. PUIKIAI įvertinti ir mano RYTIEČIAI - BRAIT ir PEKKA IŠ GARGŽDŲ. BRAIT savo titulų sarašą papildė LT CAC ir N titulais. Juos vertino FCI teisėja Nijolė Zenienė. TREČIA vieta pažymėti buvome ir VEISLYNŲ konkurse, kuriame veislyno ,,IŠ GARGŽDŲ” atstovai buvo REA mažylių klasės atstovė MIDDA IŠ GARGŽDŲ (sav. Evaldas Urbonas), Jaunimo klasės atstovės CILLA IŠ GARGŽDŲ (sav. Eglė Stanevičienė), PEKKA IŠ GARGŽDŲ (sav. K.Petrauskas), Čempionų klasės atstovė UNNA IŠ GARGŽDŲ (sav. Akvilė Januškienė). Didžiuojuosi savo veislyno ,,išeivių” pasirodymais parodoje. REA MIDDA IŠ GARGŽDŲ (sav. Evaldas  Urbonas), nedalyvaujant jos vedlei Godai (sirgo), tėveliui teko ją pavaduoti, bet įvertinimas LABAI PERSPEKTYVUS mažylių klasėje ir teisė dalyvauti BESTE, gražus šios kalytės pasirodymas debiute (vertinta buvo pirmą kartą), nugalės Godos pergyvenimus, kad negalėjo pati išstatyti jos ringe.


Veislyno ,,PAMARIO VILKĖ “ REA LTJCH-CH.LV CH UNNA IŠ GARGŽDŲ ir ŠBA LTJCH-CH,LV CH IDDA IŠ GARGŽDŲ savininkė Akvilė Januškienė ,,apdovanojo” ją visais galimais veislėje iškovoti titulais - LT CAC, N, BOB, BEST Ogr. PIRMA vieta. Šis ,,turtas” papildys gražią ir taip turtingą iškovotų prizų ir vertinimų kolekciją.


Jaunimo klasės atstovas ŠBA ETTAS IŠ GARGŽDŲ į parodą atvyko net iš Alytaus ir nors jo šeimininkė  Vilma Grigaravičienė labai pergyveno dėl savo palydovo pasirodymo, šis jos neapvylė. Jam buvo įteiktas JAUNIMO NUGALĖTOJO titulas. Tą apdovanojimą jis pakartojo ir Ukmergės šunų parodoje. Po šio įvertinimo jis bus tituluojamas kaip LIETUVOS JAUNIMO ČEMPIONAS. Su šiuo vardu sveikiname juos abu. Tai mano išvestų augintinių džiuginanti pergalių tąsa.Vokiečių aviganė JURRA IŠ GARGŽDŲ (sav. Evelina Balandė) puikiai pasirodė su hendlere Dalia ir įvertinta kaip LABAI PERSPEKTYVI save ,,demonstravo” ir  MAŽYLIŲ beste.

Taip jau sutapo vienodas ringų laikas, kad kartu teko išstatyti REA ir VA. Turiu PUIKIUS DRAUGUS, kurie man talkininkavo išstatant ringe mano veislyno šunis. Paklusnus ir valdomas lengvai ringe buvo mano veislyno vienintelis ,,vyras” BRAIT. Dėkoju draugams, o ypač Zitai Dargvilienei ir matau, kad mano augintiniai moka vertinti draugų pagalbą reikiamu momentu.

Evaldo namuose iškeptas keksas, bei gamtoje kepti šašlykai ir visų draugų susibūrimas vienoje vietoje, sutrumpino laukimo laiką prieš konkursus, dar labiau pakėlė ir taip gerą draugišką atmosferą, sustiprino mūsų bičiulystę. Naudingai praleistas laikas - tai didelis turtas. Tai taip pat ringas, kuris stiprina draugystę.

Veislyno "IŠ GARGŽDŲ" savininkas
Kęstutis Petrauskas

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos