Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

"KAUNO RUDUO 2011" ir "LKMS TAURĖ"

Dvi dienas – rugsėjo 03- 04 dienomis Lietuvos Žemės Ūkio universiteto teritorijoje vyko Lietuvos Kinologų Mėgėjų sąjungos visų veislių šunų (CAC) parodos.
Abi dienas, neužleidusi ANTROS vietos, mano veislyno VA BERTA VILKO LEGENDA dalyvavo jaunimo klasėje, ringe pasirodė puikiai - veržliai, gerai valdoma, puikiai stovėdama stovėsenoje. Jos parodų aprašymuose nėra trūkumų, net pastabų, tačiau tikrai stipri konkurencija šioje veislėje neleidžia jai užlipti ant aukščiausio apdovanojimo pakylos. Ją vertino FCI ekspertai: Valentin Fiodorov iš Baltarusijos (pirmą dieną), antrą - Yuza Beradze iš Gruzijos.

Džiaugiuosi savo veislyne išvestos REA PEKKOS IŠ GARGŽDŲ  pasirodymais abiejose parodose, o svarbiausia FCI  teisėjų - ekspertų Valentin Fiodorov ir Tamaros Sarmont iš Baltarusijos teigiamais išskirtinias vertinimais šios jaunos LT JCH (Jaunimo čempionės) kalytės, puikiai atitinkančiais veislės standartą reikalavimais: puikiu sudėjimu, judesiais , psichika, valdymu ringe. Jai tik 15 mėnesių, o pradėjusi dalyvauti ATVIROJE  klasėje ABIEJOSE parodose laimėjo visus galimus apdovanojimus - LT CAC, N, BOB ir BEST 0 grupėje (antra diena).
Man, kaip veisėjui, yra kuo pažymėti  ir mano veislyno augintinių pasirodymus šiose parodose.

ŠBA IRRA IŠ GARGŽDŲ savininkė Zita Dargvilienė, veislynas  VILKMEDIS,  dalyvaudama  ATVIROJE klasėje įvertinta  LT CAC abiejose parodose, net ,,viršijo” reikalavimus LIETUVOS ČEMPIONO vardui gauti, ir bus tituluota šiuo vardu.
Savininkė  ZITA  ir jos palydovė IRRA IŠ GARGŽDŲ  su šiomis pergalėmis SVEIKINAME ir didžiuojamės, kad papildysite ČEMPIONŲ gretas. MŪSŲ TRADICINIS – VALIO…..!!!!!!

Veislyno ,,PAMARIO VILKĖ”, savininke Akvilė Januškienė, parodų dalyvės  REA UNNA IŠ GARGŽDŲ ir ŠBA IDDA IŠ GARGŽDŲ, ČEMPIONŲ klasėje pažymėtos LT CAC, N, BOB apdovanojimais.

Ši paroda paliko gerą įspūdį ne tik puikiu organizavimu, bet ir priminė studijų laikus, kada čia abu su žmona  ,,trynėme suolus”  penkis metus. Nors praėjo beveik keturiasdešimt metų  ir ,,ŽEMKĖ” (taip vadindavome ją studijų metais) tapo nebeatpažįstama, bet ,,pasislėpti” nepavyko – mūsų keturkojai ,,parodė” visus mūsų jaunystės kelius ir takelius. Ir ,aišku, šie prisiminimai sušildė mus.

Tai, kad paroda - kova ringe - tai viena, bet ji turtinga ir kitais gražiais gyvenimo priminimais.

Todėl šios parodos rengėjams NUOŠIRDUS AČIŪ ir DVIGUBAI STIPRESNIS RANKOS PASPAUDIMAS .

Veislyno "Iš Gargždų" savininkas
Kęstutis Petrauskas

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos