Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

Specializuotoje Rusiškų šunų veislių parodoje Rygoje ir Panevėžyje sertifikatinėje visų veislių šunų parodoje (CAC)

SPECIALIZUOTOJE RUSIŠKŲ ŠUNŲ VEISLIŲ PARODOJE RYGOJE (2011.09.17)

Nors šiuo laikotarpiu ir permainingi orai, tačiau parodų dienomis gamta buvo dosni ir leido šunų augintojams ne tik pasidžiaugti rudeniu, bet ir be papildomų rūpesčių sudalyvauti parodose. Todėl ir tolimos kelionės neišvargino, o jų metu galima buvo pasigrožėti rudens skleidžiamu grožiu.

Rygoje dalyvavau su REA PEKKA IŠ GARGŽDŲ jaunimo klasėje. Mano LIETUVOS JAUNIMO ČEMPIONĖ šioje parodoje pasirodė PUIKIAI , šioje klasėje tapo NUGALĖTOJA, tai suteiks teisę vadintis LATVIJOS JAUNIMO ČEMPIONE. Džiaugiamės ir JAUNIMO BESTE įvertinta TREČIĄJA vieta. Šias vietas skyrė didelę patirtį turinti šios veislės auginime, sportavime ir dabar dar savo veislyne belaikančia REA, reikli FCI teisėja - ekspertė Livija Zizevskė.

PALAIKYMO komanda - veislyno VILKMEDIS savininkė Zita Dargvilienė ir žmona Adelė, nors ir gailėjosi manęs, kai buvau ,,vaikomas” ringe, tačiau su dvigubu džiaugsmu reiškė savo teigiamas emocijas ir man šis džiaugsmas buvo labai malonus. Juk tai savitas pergalės vertinimas ir išraiška. Juolab, kad paroda buvo organizuota puikiai ir labai draugiškai.

 

IR  PANEVĖŽIO ŠUNŲ MYLĖTOJŲ KLUBO,,LUNARIS” PARODOJE (2011.09.25)

Panevėžio šunų parodos ringas mano augintiniams buvo labai sėkmingas. VA BERTA VILKO LEGENDA  JAUNIMO klasėje tapo NUGALĖTOJA ir iškovojo teisę dalyvauti JAUNIMO BESTE. REA PEKKA IŠ GARGŽDŲ VAINIKUOTA  buvo visais parodoje pasiekti šiai veislei galimais LAURAIS. Dalyvaudama ATVIROJE KLASĖJE ji įvertinta LT CAC, N , BOB ir PIRMA VIETA  NEPRIPAŽINTŲ FCI veislių grupės BESTE. Jai šią dieną sukako tik 16 mėnesių, o jos  PERGALIŲ KRAITIS labai turiningas. Šias veisles vertino Tarptautinės kategorijos FCI teisėjas - ekspertas iš Baltarusijos Andrey Kisliakov.

Panevėžio sporto arenos dalyviai su nuoširdumu sveikino mūsų augintinių pasirodymus tuo suteikdami mūsų augintiniams ir mums pasitikėjimą ir džiaugsmą, organizatoriams padėka už suorganizuotą šventę, kuri pažymima, kaip PASAULINĖ  GYVŪNIJOS diena.

Veislyno"Iš Gargždų" savininkas
Kęstutis Petrauskas

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos