Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

xx- oje sertifikatinėje visų veislių šunų parodoje Šiauliuose ( 2011.10.09)

Rudeninis oras - tirštas rūkas, tamsus rytinis laikas, ribotas kelio matomumas apsunkino kelionę į Šiaulius. Tačiau saulėta diena išsklaidė kelionių nuovargį ir pakilia nuotaika dalyvavome Šiaulių sporto arenoje organizuotoje šunų parodoje.

,,Egzaminą” sunkiai laikyti sekėsi VA BERTAI VILKO LEGENDAI. Pirmą kartą dalyvaudama parodoje  uždaroje aplinkoje (sporto arenoje), jautriai reagavo į teisėjos iš Latvijos Beatos Petkevica apžiūrėjimą ir neteko teisės kovoti dėl prizinės vietos. Tačiau vokiečių aviganių masiškas ringas (dalyvavo 27 šunys), bei puikus vedlių darbas pakėlė nuotaiką, ir tikrai ne kartą girdėtas pasakymas, kad Lietuvoje turime puikius vokiečių aviganius, pilnai pasiteisina. O tai, kad matai ringe savo pažįstamus bičiulius ir jų teisingą darbą ringe, dar labiau pakelia vertę šiai veislei. Šie žodžiai skirti ir mano veislyno ,,išeivei”  JUTTAI IŠ GARGŽDŲ (savininkas Evaldas Urbonas), jaunimo klasėje gavusiai įvertinimą PUIKIAI didelėje konkursinėje kovoje . Šio savininko augintinė REA, taip pat iš mano veislyno, MIDDA IŠ GARGŽDŲ, mažylių klasėje gavo aukščiausią įvertinimą ir teisę dalyvauti MAŽYLIŲ BESTE. Džiaugiuosi Evaldo dedamu triūsu į savo augintinius ir gražiais siekiais, ir linkiu  tolimesnių puikių rezultatų.

FCI teisėja Nijolė Zienienė, turinti didelę patirtį šunininkystėje, parodoje be priekaištų įvertino mano veislyno atstovę REA LT JCH PEKKĄ IŠ GARGŽDŲ.

Esu nuoširdžiai dėkingas už šios teisėjos - ekspertės pastabas, kuri per labai trumpą bendravimą ringe sugeba įžvelgti mano augintinių pasirodymą, pareikšti auginimo pastabas. Tai daro labiai retas teisėjas.

Su  pagarba žvelgiu į Šiaulių šunų mylėtojų klubo atstovus puikiai suorganizavusius šią parodą. REA LT JCH PEKKOS IŠ GARGŽDŲ laimėti LT CAC, N, BOB, rozetės, medalis, klubo simbolinis  XX - čiui skirtas paveiksliukas, bei BESTE 0 grupės ANTROS vietos taurė primins apie įdėtą klubo triūsą organizavusius šią parodą.

Veislyno “Iš Gargždų” savininkas
Kęstutis Petrauskas


Veislyno “Vilkmedis” jauniausia šeimynos narė VA Diva Vilkmedis, taip pat dalyvavo parodoje šuniukų klasėje, teisėja iš Latvijos Beata Petkevica ją įvertino labai perspektyvi, pirma vieta. Uždarose patalpose dalyvavo pirmą kartą, pasibučiavo su teisėja,  jai buvo linksma, paroda ir įvertinimai nerūpėjo.

Veislyno “Vilkmedis” savininkė
Zita Dargvilienė

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos