Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

PARODOS JONAVOJE (2012.05.05) ir PANEVĖŽYJE (2012.04.22)

Geras oras vyravo visą parodos dieną Jonavoje. Puikiai organizuota paroda, net atvykus buvome pasitikti saugos tarnybos darbuotojų, kurie nurodė, kur turime palikti savo transporto  priemones, kas palengvino mūsų apsistojimą parodos teritorijoje. Graži kurortinė aplinka dar labiau pakėlė priešparodinę nuotaiką.

Mūsų palydovus Rytų Europos aviganius vertino tarptautinės kategorijos teisėjas Antanas Butkus. Susikaupęs, atidus ir savitai griežtas, turintis didelę patirtį šuninkystėje ir jos sportinėje veikloje ir dabar veisiantis vokiečių aviganius teisėjas, vertino visą ,, giminę” rytukų. Tai tėvą BRAIT , sūnų FOBĄ VILKO LEGENDĄ, dukras BELLĄ PAMARIO VILKĖ  ir  MIRRĄ IŠ GARGŽDŲ, bei partnerę UNNĄ IŠ GARGŽDŲ. Puikus giminystės ryšys atsispindėjo ir vertinimuose.Mažylių klasėje BELLA PAMARIO VILKĖ (sav. Akvilė Januškienė) įvertinta labiai perspektyvi, jos laukia puiki parodinė ateitis, jaunimo klasės atstovė MIRRA IŠ GARGŽDŲ (sav. Aldona Prokopjeva) tapo jaunimo nugalėtoja, kuri tikrai pajėgi tapti jaunimo čempione, o čempionų klasės atstovė UNNA IŠ GARGŽDŲ (sav.Akvilė Januškienė) įvertinta LT CAC ir N titulais. BRAIT ir šioje parodoje parodė savo atžaloms pavyzdį puikiais įvertinimais: LT CAC, N, BOB bei BEST O klasėje PIRMA vieta.

 Gera nuotaika lydėjo visą parodos laiką.Racionalus teisėju darbas ringuose, operatyvus ir aiškus komentavimas papuošė  puikiai vykdomą parodą.Gražiu prisiminimu liks Jonavos tarnybinės ir dekoratyvinės šuninkystės  klubo vadovo Stasio Jaramičiaus ir parodos rėmėjo HAPPY DOG  organizuota 15-oji paroda. Todėl visos ,,giminės” vardu jiems tariame NUOŠIRDŲ AČIŪ.

PANEVĖŽYJE-  PIRMOJI taurė

Evaldas Urbonas dar tik pradedantis šunininkas.Su dideliu nuoširdumu dalinuosi jo džiaugsmu, kuri jis patyrė iškovodamas Panevėžio šunu mylėtojų klubo ,,Lunaris” visų veislių šunų parodoje (CAC) PIRMĄJĄ taurę. Dalyvaudamas joje su Rytų Europos avigane MIDDA IŠ GARGŽDŲ JAUNIMO klasėje ,, pasiėmė” visus titulus JN (jaunimo nugalėtojo), BOB (veislės nugalėtojo) ir FCI nepripažįstamų veislių grupėje PIRMĄ vietą.Tai pasiekė didelėje konkurencinėje kovoje, kur dalyvavo visa minėta ,,giminė”, o BESTE-  pajėgūs augintiniai.

Tegu PIRMOJI- išskirtinė taurė ,,vilioja” tolimesnę sėkmę.

Veislyno ,,IŠ GARGŽDŲ” savininkas Kęstutis Petrauskas

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos