Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

PARODA JONAVOJE 2013 05 04

 

Visada malonu važiuoti į parodą, kada iš anksto žinai, kad ji organizuojama gerai. Tai sukelia mažiau išankstinių rūpesčių atvažiavus: kada patogiai gali pasistatyti transporto priemonę, pakankamo dydžio ringai, kur išstatai savo palydovą, teisėjai dirba prisilaikydami veislių išstatymo laiko grafiko, gera informacija ir kita. Padėkos žodžių verti Jonavos klubo parodos organizatoriai. Su visais keliamais parodos vykdymo klausimais jie susitvarko puikiai. Todėl ir nuotaika dalyvaujant joje būna gera.

 

 Su savo dviem augintiniais REA PEKKA IŠ GARGŽDŲ ir ŠBA KONANU VEJUONOS ŠERKŠNAS siekėme pergalių šioje parodoje. Pekka ,,susirinko“ visus galimus apdovanojimus: LT CAC, N, BOB, BEST nepripažintų veislių grupėje PIRMĄ vietą. Jauniausias veislyno atstovas Konanas pažymėtas JN , BOB titulais, bei teise dalyvauti dviejuose BEST konkursuose: jaunimo ir pirmos grupės.

 

 Gražu, kada baigiantis parodai stebėjome ir geriausius Jonavos klubo augintinius, kur išskirtinai dominavo vokiečių aviganiai. Parodoje dalyvavo virš 600 augintinių 111 veislių.

 

 Tai jau ne pirma taip gerai organizuota paroda Jonavoje, kuri vyksta gražioje vietovėje Rukloje.

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos