Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

PARODŲ DVIGUBAS ,,TRIŠUOLIS

PARODŲ DVIGUBAS ,,TRIŠUOLIS"


Molėtai- CACIB-05.25-26, Kaunas- CAC-06.01-02, Palanga-CAC-06.08-09


Tris savaitgalius paeiliui po dvi dienas su savo dviem augintiniais REA PEKKA IŠ GARGŽDŲ ir ŠBA KONANU VEJUONOS ŠERKŠNAS atstovavome veislyną šešiose parodose.
Gražių pasiekimų ir apdovanojimų pasiekėme šių parodų ,,ilgadienėse". Surinktas turtingas įvertinimų kraitis. Per visas parodas mano augintiniai buvo įvertinti:Rytų Europos aviganė PEKKA IŠ GARGŽDŲ 5 kartus LT CAC[kandidate į Lietuvos čempionus], 4 kartus N[nugalėtoja], 5 kartus BOB [veislės nugalėtoja], grožio konkurse BEST nepripažintų FCI veislių grupėje- 3 kartus PIRMA vieta ir 1 kartą ANTRA. Jai tik trys metai amžiaus. Antrus metus pradedantis šveicarų baltasis aviganis KONANAS VEJUONOS ŠERKŠNAS- 4 kartus JN [jaunimo nugalėtojas], 3 kartus BOB ir BEST FCI pirmoje grupėje TREČIA vieta.
Ne vien iškovoti titulai išryškina mano veislyno atstovus. Mane labiausiai džiugina jų teisingas darbas ringe. Juolab, kad tai įvertino ringo ekspertai. Įsimintinų gerų pastabų gavau iš tarptautinės kategorijos teisėjų-ekspertų: iš Baltarusijos Anatolijaus Žuk, kuris mane ne kartą ir ne su viena veisle vertina mano palydovų darbą ringe jau antrą dešimtmetį, gražių žodžių savo dueto dalyviams išgirdau ir iš aukšto lygio ekspertų iš Baltarusijos Tatjanos Chumakinos, Elenos Borisovos, Aleksandro Soroko, Tatjanos Ivanovos. Puikiai augintinius įvertino ir ekspertai Irina Azen ir Valentinas Fiodorovas. Lieku jiems dėkingas už mlonias pastabas.
Suprantu, kad jau esu gana solidaus amžiaus ir gal jau parodoms laikas tarti ,,ne".tačiau mano bendražygių noras pasirodyti kartu ringe, jų prieraišumas, supratingumas ir mano noras parodyti gal retesnes ir naujasnes veisles kol kas neleidžia palikti ,,kovos" ringo. Ir taip jau beveik keturiasdešimt metų.
Paroda būtų mažaverte, jei nepaliktų mums prisiminimų. Juos ,,sulipdo" parodų organizatoriai, ekspertai, vietovė, bendra parodos operatyvi organizuota veikla ir kita.Šį kartą išskirčiau savo klubo- Klaipėdos MSŠK ,, Auksinis fazanas" parodą Palangoje. Operatyvumas, pakili nuotaika, teisėjų nuoširdumas ir laisvumas, geras organizavimas, gera vietovė ir kita, neleido mums nuobodžiauti jos metu, paliko puikų prisiminimą.Tą sukūrė klubo vadovė Svetlana Pastarnakova su savo komanda parodos ekspertais Grita Joneliene, Audrone Babianskiene, Irina Azen,Aleksandru Soroko, Anatoliju Žuku, Valentinu Fiodorovu ir pagalbiniu personalu.
Savo draugu ir bičiulių vardu JIEMS NUOŠIRDI PADĖKA.

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos