Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

DEBIUTAS KETURIOSE PARODOSE

Tai: Rusnėje, Šilutės miesto šunų mylėtojų draugijos ,,Hobi" organizuotose parodose: ,,Hobi" taurė 2013" (06.29) ir ,,Rusnės vasara 2013" (06.30), bei Plungėje, ,,17-oji sertifikatinė visų veislių šunų paroda" (07.06) ir ,,Gintarinė Žemaitija 2013" (07.07). Jose teisėjavo ekspertai: Rusnėje- Karel Horak (Čekija), Ing. Leos Jancik (Čekija), Livija Zizevskė (Lietuva), Plungėje- Vojislav Al-Daghistani (Serbija), Peter Rehanek (Čekija), Nijole Zienienė (Lietuva).

Šios parodos išskirtines tuo, kad veislyno augintinius jose išstatinėjo žmona. Nemažas krūvis ir atsakomybė teko jai. Nors dėl to pergyvenau, kad vienai teks atstovauti su dviem veislyno augintiniais REA PEKKA IŠ GARGŽDŲ ir SBA KONANU VEJUONOS ŠERKŠNAS, tačiau ji puikiai susitvarkė su nemažu darbo krūviu ir jos pastangas vainikavo iškovotas parodose ,,turtas". Jis solidus. Rytiete PEKKA per šias parodas surinko: 4 kartus LT CAC (kandidatas i Lietuvos čempionus), 2 kartus N (parodos nugalėtoja), 2 kartus BOB (veislės nugaletoja) ir GROŽIO konkurse BEST 0 FCI grupėje- PIRMA ir ANTRA vietas. Šveicariukas KONANAS- 4 kartus tapo JN (jaunimo nugalėtojas), 2 kartus BOB ir 2 kartus BOS (priešingos lyties veislės nugalėtojas).
 Laikomės taisyklės, kad padėti ir patarti, kada išstatinėja parodose iš mūsų veislyno įsigytus šuniukus. Ši kartą jį ,,egzaminavo" savininko Jono rytuką, Pekkos vaiką BRRIGA. Jo pirmieji žingsniai ringe ekspertės Nijoles Zienienės žodžiais: ,, kada bus mamos amžiaus (jai 3 metai), jam lygiu ringe nebus, ypatingai begime". Tai daug žadantys žodžiai. O, Jonui, ,,neužgesti" ir toliau kantriai dirbti su mažuoju- tik taip pasiekiami rezultatai. 
 Įspūdingas patikrinimas buvo ir mums su žmona. Negalėdamas pats dalyvauti (esu po operacijų), pamatėme, kokia puiki mūsų artimu draugų ,,šuniška" draugystė, kokie nuostabūs mūsų artimi bendražygiai. Nepaliko ne vienos ,,spragos" pagalboje žmonai. Visur jautėsi parama, kas kompensavo mano nebuvimą. Net paveikslavimu rūpinosi Zita, Dalia,Gintare ir Pranas. Todel jų ,,pridarė" kelis kartus daugiau, nei pripaveiksluodavome patys. Nors Dalia ir Gintare išstatynėjo ir kitus šunis, bet buvo palydovės ir pasiruošusios padėti esant reikalui. Jonas taip pat, išsiskirdamas savo paslaugumu, puikiai įsiliejo i mūsų darnų kolektyvą. Su savo gražia šeimynėle- dviem dukromis sirgti atvyko ir Dangyra su seserimi Jurgita, lydinčia trijų savo atzalų. Nors tarp artimų draugų ir vyksta konkurencine kova ringe, taciau draugystėje tai nesijaučia. Tikrai turime puikius, nuoširdžius, patikimus draugus, kurie teisingai vertina draugyste.
 Vistiek stipriausiai prie krūtinės prispausti norėjau (ta padariau) žmona, su kuria jau penkta dešimtį skaičuojame kartu (šuninkystėje truputį mažiau) už ryžtą, nesuabejojimą, pasitykejimą veislyno palydovais ir darbą parodose. Draugams už pagalbą- tvirtai paspausti draugiškumo išraiškos simbolį- ranką.
 Tikrai žinau, kad šuninkystei skirtas laikas nenueina veltui, visuomet išlieka daug pamokančio, išimintino ir gero. Kad ir draugijos ,,Hobi" pastebėtas dėmesys dėl aktyvumo šuninkystėje įteikta taurė ir dovana. Tai nuoširdus gestas, nes nuo šio klubo susikūrimo iki šiol nesame praleide ne vienos parodos, kaip ir kitų Žemaitijos miestų. Todėl klubo vadovei Daivai Petravičienei išskirtinė nepamirštama padėka už tai.
 Tariu padėkos žodžius tims, kurie linkėjo kuo greičiau pasveikti ir toliau dalyvauti parodose. Kad ir mažame darbe, šiuo metu šuninkystėje, daug gėrio ir grožio galima rasti, o tai juk mus suartina mūsų mažasis draugas šuo.

 

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos