Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

MŪSŲ SENJORAS - VETERANŲ ČEMPIONAS

Veislyno gyventojui REA Brait šiemet sukako aštuoneri. ,,Atsidarė" kelias, kuris suteikia galimybę dalyvauti parodose veteranų klasėje. Užsiregistravome į penkias parodas Žemaitijoje: Palangoje, Rusnėje ir Plungėje. Tikslas buvo surinkti tris veteranų nugalėtojo (VN) titulus, kurie suteiktų galimybę tapti Lietuvos Veteranų čempionu.

  Tai  šuo mano veislyne, kuris taip puikiai išsilaikęs: nė vieno žilo plauko, išskirtinai gero pigmento, puikiai sudėtas, veržlus, jaunatviškas. Judesiai, kaip ir seniau: platūs, tvirti. Nepriekaištingas elgesys,  geras ryšys su vedliu: išlikęs puikus pasiruošimas parodoms. Tai išrašai teisėjų, kurie jį vertino. Tai teisėjai-ekspertai iš Lietuvos, Baltarusijos, Italijos, Suomijos, Bulgarijos. Kurį tai laiką su juo nedalyvavome parodose ir į jas važiavome be jokio atskiro papildomo pasiruošimo. Pasikeitęs ir vedlys- pristatė jį žmona. Per šias parodas pasiekė sekančius apdovanojimus: penkis kartus tapo VN, tarp veteranų grožio konkurse buvo vainikuotas trečia, ketvirta ir penkta vietomis, kur konkurencija buvo didelė, nes dalyvavo įvairių veislių atstovai. Tai  gražūs mano veislyno veterano pasiekimai. Prie Lietuvos ir Latvijos Jaunimo ir Suaugusių čempionų vardų dar prisidės  ir Lietuvos Veterano čempiono vardas. Gražus pavyzdys kitiems veislyno šunims.

  Galiu didžiuotis ne tik savo senjoro pasiekimu, bet ir puikiu parodų organizavimu ir pravedimu, kur norėčiau išskirti Plungės šunų klubo parodą. Tvirtai galiu teikti, kad tai tikrai verta pagirimo ir nuoširdžios padėkos paroda. Ji savo turiniu: organizuotumu, įvairumu, šventiškumu, teisėjų darbu, įvairių pramogų, pasakytų joje sakinių, aplinkos paruošimu, ringų išdėstymu, aplinkos erdvės gražiu paruošimu, apdovanojimais, tradicijų puoselėjimu ir jų atskleidimu atitikimu šunų parodos aktualijoms, nacionalinių tautų ryšio su mūsų palydovais pabrėžimu ir parodymu- sukūrė mums šunų augintojams nuostabią šventę iš kurios tikrai gali pasimokyti ne tik šunų parodų organizatoriai, bet vedamus ir kitus renginius į kuriuos galima įtraukti mūsų palydovus šunis. Tai tikrai pavyzdinė-parodomoji šunų paroda, kurios organizatoriams mūsų draugų kolektyvas taria AČIŪ. Turime iš ko mokytis.

 

Daugiau nuotraukų galite pažiūrėti čia..

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos