Lietuviškai
Apie mus
Fotoalbumas
Parodos
Apie veisles
Patarimai
Draugai
Forumas
Kontaktai

TIKRAI ĮDOMU

Daug įsimintinų įvykių išgyvename bendraudami su savo mažaisiais draugais šunimis. Patiriame nenusakomų, o kartais ne pilnai suvokiamų ir suprantamų jų elgesio išraiškų ir net nuotykių. Daug gamta davė šiam gyvūnui. Didžiuojamės, gerbiame, vertiname ir mylime jį. Ir, aišku, yra už ką.
Kadangi kasmet išvedame šuniukus, todėl jų naujieji savininkai bendrauja su mumis. Dauguma šuniukų šeimininkų pasidalina savo augintinio išdaigomis, džiaugsmais, vargais ir įvairiais prisiminimais. Štai vienas ypatingai sujaudinęs ir nustebinęs įvykis, kurį aprašė iš mūsų veislyno įsigiję 2010 metais birželio mėnesį gimusį baltajį šveicarų aviganį Ettą iš Gargždų.


Laiško turinį pateikiame savininkės Vilmos rašytu tekstu. Taip bus paprasčiau ir suprantamiau, o jai nuoširdžiai dėkojame už mums suteiktą malonų prisiminimą apie veislyne išvestą augintinį.

,,Rašau, nes labai norėjau pasidalinti savo baltuko Etto iš Gargždų nuotykiu :) Prieš geras tris-keturias savaites jis paryčiais dingo iš kiemo, nors taip nutikdavo ir anksčiau, nes gyvenu rajone, kur patvoriais prabėga daug laukinių zuikių ir net lapių, tai kitą kartą man nesužiūrėjus Ettas būtinai randa skylę ir tekinas bando juos vytis, bet dėl juoduko lojimo jau suprantu, kad reikia šaukti pilietį atgal į kiemą. Deja, tą rytą baltuko kieme nebuvo, pašaukus jis man neatsiliepė ir negrįžo. Nesulaukus išvažiavau į darbą, prieš tai nuvežiau savo jaunesnįjį sūnų į darželį. Iki miesto reikia važiuoti dešimt kilometrų. Su neramia širdimi laukiau pietų pertraukos, kad galėčiau važiuoti namo ir patikrinti, ar jis grįžo. Diena buvo sunki, daug bylų (dirbu teisme). Apie 11 val. grįžau į kabinetą, o čia vienas po kito eina bendradarbiai ir liepia eiti žiūrėti, kodėl kažkoks didelis baltas šuo nesitraukia nuo mano automobilio. Negalėjau patikėti, bet prie automobilio radau gulintį Ettuką, gulėjo prie vairuotojo durelių. Bendradarbiai pasakojo, kad jis taip pragulėjo daugiau nei dvi valandas.Daugelis žinojo, kad turiu baltą šunį, tik niekas net nepagalvojo, kad tai jis, nes gyvenu ne mieste. Žinokit, buvau sukrėsta iš nuostabos, nes šis šuo prie mano darbo niekada nėra buvęs, be to, bėgdamas iki mano darbovietės turėjo prabėgti vienas judriausių Alytaus miesto gatvių, be to, buvau dar sustojusi prie darželio, bet jis vis tiek rado šeimininkę. Žinojau, kad Etto uoslė yra labai gera, bet kad tokia gera, tai labai maloniai nustebino. Bet žinoma, mano didžiam pasididžiavimui, džiaugiausi, kad jis niekur toliau neklajojo, o kantriai ne vieną valandą laukė prie automobilio. Apie šį įvykį mano darbovietė kalbėjo dvi dienas. Apskritai, visa šeima labai džiaugiamės šiuo šuniu, jis yra nepaprastai paklusnus, ištikimas ir labai patogus šuo-kompanjonas. Dėkinga Jums už jį."

Visos autorinės teisės priklauso www.aviganiai.lt
Internetinių puslapių kūrimas Virtualios statybos