6 dalykai, kuriuos darote, gali sugadinti jūsų šunį!

Mes, be abejo, mylime savo šunis, tačiau kartais šios meilės demonstravimas iš tikrųjų gali pakenkti mūsų šuns elgesiui. Pateikiame sąrašą dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias daro daug geranoriškų naminių gyvūnėlių savininkų, net nesuprasdami, kad tai blogai šuniui.

1. Bausdami šunį už tai, ką jis padarė prieš 2 valandas

Jūs einate į savo namus tik norėdami rasti sunaikintą mėgstamą avalynės dalį, vonios aksesuarus, tapetus ar kitus namų apyvokos daiktus. Jūs galėjo tai padaryti prieš dvi valandas, bet jūs jam priekaištaujate, ir jis priverčia tas gailias akis.

Daugelis žmonių sakys: „Žiūrėk! Jis žino, kad padarė kažką blogo “. Jis iš tikrųjų žino, kad padarė KAŽKĄ neteisingai, bet neturi jokio supratimo, kad esate nusiminęs dėl vonios aksesuarų!

Jis daro gailias akis tik todėl, kad tu šauki ant jo; jis neturi pakankamai intelekto, kad susietų tai su tuo, kas buvo sunaikinta daugiau nei prieš valandą.

2. Išsigandęs šuo

Gal jūsų šunį sukrėtė garsūs garsai, o gal jis labai bijo kažko kito pasivaikščiojime. Nepaisant baimės priežasties, jums nepadės nuraminti savo šunį ir bandyti jį nuraminti taip, kaip visada.

Tiesą sakant, dažniausiai tai turės visiškai priešingą efektą. Bandydami jį nuraminti ir jaudindamiesi, greičiausiai sustiprinsite baimės demonstravimą. Jis greičiausiai pamanys, kad yra visiškai teisus bijodamas, ir kadangi jūs, atrodo, pritariate, jis ir toliau bijos.

3. Šūkaujant lojančiam šuniui

Kai šuo susijaudinęs ir loja, jūs šaukdami ant jo tiesiog duosite jam suprasti kaip savo prisijungimą prie lojimo; kuo daugiau tuo geriau! Vėlgi, dabar, kai prisijungsite, šuo pamanys, kad tikrai turi loti, todėl sustiprinote tokį jo elgesį.

4. Per didelis nerimas išvykstant

Daugelis žmonių išvykstant labai stengiasi palikti savo šunį ramybėje. Išvykimai surišti apsikabinimais, bučiniais, kartais net po kelis kartus!

Tai, kas vyksta, yra tai, kad jūsų šuo peremia jūsų stresą ir pakankamai greitai pajunta: „Jei nerimaujate, galbūt ir aš turėčiau nerimauti!“ To net nesuvokdami, mes padėjome pagrindą išsiskyrimo nerimui.

5. Šėrimas rankomis

Dalykas, kurį žinote, matote, kaip sėdite šalia šunio, rankomis maitinate jį, dedama mėgstamų priedų, kad įsitikintųmėte, jog augintinis nepraleidžia nė vieno kasnio.

Kai šuo sėkmingai baigė žmogaus paklusnumo mokymus, dabar jis gali reikalauti, ko nori, kada nori, taip pat, kaip tai turi būti išdalinta.

Dauguma šunų yra labai pripratė prie savo mitybos. Vienas praleistas valgis, čia ar ten, neturės neigiamos įtakos. Jei šuo alkanas, jis valgys. Yra tik nedaug atvejų, kai šunims pasireiškia anoreksija, ir šie atvejai taip pat yra tiesiogiai susiję su stresu. Taigi, jei jūsų šuo primygtinai reikalauja, kad jūs jį maitintumėte rankomis, tikėtina, kad jis jus apgaubė mažų letenėlių meile!

6. Šuns humanizavimas

Dėl to esame kalti visi, vieni labiau nei kiti. Šunys labai instinktyviai elgiasi ir reaguoja. Kita vertus, žmonės naudoja intelektą ir emocijas, kad įvertintų ir manipuliuotų.

Kai humanizuoji savo šunį, darai jam didžiulį spaudimą dėl to, kaip jis turėtų elgtis. Deja, jam nepavyks suspėti. Šunys yra šunys, kurie yra mieli, kokie yra, todėl turėtume išmokti leisti jiems būti tokiais.

Pabaigai

Ar esate kaltas padaręs kurį nors iš aukščiau išvardytų klaidų? Pasidalinkite savo patirtimi, palikdami komentarą žemiau!